مرکز خریدبرلیان

دایموند

مرکز خرید برلیان دارای طراحی داخلی و نمای متفاوت , لوکس و منحصربفرد است که این طراحی باعث می شود فضای مطلوب و دلنشینی در مجتمع ایجاد شود . این مجتمع شامل 10 طبقه می باشد. که 4 طبقه آن تجاری است (طبقه همکف ولی عصر - طبقه همکف مقدس اردبیلی - طبقه اول تجاری)  که مشتمل بر 55 واحد تجاری می باشد . طبقه آخر این مجتمع تماما جهت رستوران و فودکورت وروف گاردن در نظر گرفته شد ه است که بهر ه مندی از دید ابدی کوهستانهای شمال و شمال شرق تهران را داراست . مزیت فوق العاده این مجتمع ظرفیت چهاربرابر بودن تعداد پارکینگ ها نسبت به واحدهای تجاریست. 6طبقه این مجتمع به عنوان پارکینگ در نظر گرفته شده است که 200 واحد پارکینگ را شامل می شود . تمام مصالح و تجهیزات  منطبق بر متدهای روز دنیا شامل سیستم تهویه , دمش و مکش مدرن است .علاوه بر که باعث می شود به سرعت در تمام تهران و حتی ایران زبانزد گردد .

1- 4طبقه تجاری (55واحد)

6-2طبقه پارکینگ (200واحد)

3- یک طبقه فودکورت +روف گاردن

4-دسترسی همزمان از خیابان مقدس اردبیلی و خیابان ولی عصر

5-چهاربرابر بودن تعداد پارکینگ ها نسبت به واحدهای تجاری

6-کاربری تماما تجاری ( عدم وجود مزاحمت ها و نقاط ضعف ناشی از مجتمع های تلفیقی اداری و تجاری )

7-دید بسیار زیبای فودکورت و رستوران به کوهستان و شهر

8- طراحی خاص , متفاوت, لوکس و منحصر بفرد و دلنشین

9-بهره مندی از امکانات تبلیغی محیطی در یکی از بهترین مناطق تجاری ایران

 

مشخصات فنی و ایمنی مجتمع 

1-توجه ویژه به ایمنی از سه منظر و تامین فضایی امن از جمیع جهات که عبارتند از :

الف)ایجاد دیوارهای بتنی به صورت سرتاسری و یکپارچه پیرامون عرصه مجتمع

ب)به کار گیری مدرترین و ایمن ترین روش گود برداری

ج)انطباق استاندارد های لازم برای اسکلت با بالاترین استاندارد های موجود(استاندارد ژاپن) و مصونیت در مقابل انواع زلزله(افقی و عمودی)

2-کلیه واحدهای مجتمع دارای فن کویل بوده و گرمایش و سرمایش به صورت مرکزی توسط بهترین برند های موجود چیلر(چیلر های ایتالیایی) تامین میگرددبه علاوه اینکه به کار گیری هواسازها در اقسا نقاط مجتمع فضا و هوایی مطبوع را ایجاد می کنند.

3-امکانات جانبی بسیار برای مغازه داران در نظر گرفته شده از قبیل انبارهای تجاری ,سونا و جکوزی اختصاصی,غذاخوری VIPو سرویس های بهداشتی لوکس و ....اطمینان خاطر به لحاظ پوشش انواع نیازها را به همراه دارد.

4-آسانسور و پله برقی استفاده شده از بهترین برندهای موجود(آلمانی) رضایت و امنیت را برای مغازه داران و خریداران به ارمغان می آورد.

 نما دایموند2                                 آبنمای 13متری